افتتاح کتابخانه انقلاب و مقاومت اسلامی

کتابخانه تخصصی انقلاب و مقاومت اسلامی در آستانه روز قدس در فرهنگسرای انقلاب اسلامی افتتاح می‌شود.

به نقل از  رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، یوسف بالو – رییس فرهنگسرای انقلاب – گفت: آیین افتتاح کتابخانه تخصصی انقلاب و مقاومت اسلامی روز سه‌شنبه (۳۰ اردیبهشت) و با حضور حجت‌الاسلام میثم امرودی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می‌شود.

او  افزود: کتاب‌های این کتابخانه بر آثار حوزه انقلاب و مقاومت اسلامی متمرکز است و ۵۵۰۰ کتاب از آثار این کتابخانه، اهدایی دکتر مجید صفاتاج، پژوهشگر و کارشناس مسائل فلسطین است.

بالو تمرکز فعالیت‌های این کتابخانه بر عرصه پژوهش را از زمینه‌های اصلی فعالیت آن عنوان و اظهار کرد: ماهیت این کتابخانه بیشتر بر جنبه تحقیق و پژوهش است. یکی از مهمترین ویژگی‌های این کتابخانه بهره‌مندی از آثاری است که کمتر در بازار نشر کشور یافت می‌شود و محل مناسبی را برای پژوهشگران و دانشجویان فراهم می‌آورد.

به گفته رییس فرهنگسرای انقلاب اسلامی، این کتابخانه در  فضایی به وسعت ۲۵۰ مترمربع راه اندازی شده و شامل بخش‌هایی همچون مخزن، سالن مطالعه و نشریات است.

کتابخانه تخصصی انقلاب و مقاومت اسلامی از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۸ و پنجشنبه‌ها از ۸ تا ۱۶ فعال است. علاقه‌مندان برای عضویت در این کتابخانه با ارائه یک قطعه عکس و اعلام کد ملی و پرداخت حق عضویت می‌توانند به مدت یک سال از خدمات آن بهره‌مند شوند.

مراسم افتتاح کتابخانه تخصصی انقلاب و مقاومت اسلامی سه‌شنبه ۳۰ اردیبهشت ساعت ۱۲ در محل فرهنگسرای انقلاب اسلامی برگزار می‌شود. بنا بر اعلام، این برنامه با رعایت پروتکل‌های ستاد ملی کرونا برگزار می‌شود و ورود عموم در آن آزاد است.

این کتابخانه در فرهنگسرای انقلاب اسلامی به نشانی بزرگراه شهید نواب صفوی، تقاطع پل کمیل، ابتدای کمیل شرقی واقع شده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *